نوروز

افسانه جومونگ

دانلود بازي افسانه جومونگ

دانلود

.................................................................

محافظ صفحه نمایش اسلامی پانورما ۳۶۰ MEDINE MescidiNebevi 
مجموعه فوق که پیش تر نیز در قالب مجموعه قرآنی لوح آفتاب معرفی شده همانگونه که در تصاویر مشاهده می کنید مجموعه محافظ نمایش های اسلامی می باشد که ساخته شده از تصاویر پانورما از اماکن مقدس اسلامی می باشد این محافظ نمایش زیبا طوری طراحی شده که شما براحتی قادرید تصاویر بانا را به صورت ۳۶۰ درجه و به عبارتی به صورت سه بعدی مشاهده نموده و از زیبایی های معنوی ایم تصاویر لذت کافی را برید. ایم مجموعه متشکل از سه محافظ صفحه نمایش می باشد که یکی متعلق به مسجد النبی و زیبای های هنری. معماری و عرفانی این مسجد باشکوه بوده و دو عدد باقی مانده شکوه و زیبایی های کعبه و طواف مسلمین را یکی در منظره شب و یکی هم در منظره روز نمایش می دهد.


دانلود

رمز فایل:www.onlydownload.ir

حجم: ۸,۱۹ MB

..............

مجموعه ای از زیباتزین فونت های فارسی شامل: نوشتاری .رسمی و نستعلیق و فانتزی مخصوص طراحان در این مجموعه بیش از ۱۰۰فونت منتخب فارسی موجود می باشد.
فونت نستعلیغ با نام Iran Nastaliq عرضه گردیده و به صورت استاندارد یونیکد طراحی شده است و می توان از ان در تمام نرم افزار هایی که یونیکد را پشتیبانی میکنند مانند ( اینترنا اکسپلوره.مایکروسافت آفیس . اتوکد . فتوشاپ خاورمیانه و غیره ) همانند دیگر فونت های فارسی به راحتی استفاده نمود.

دانلود

 
رمز فایل:www.onlydownload.ir

حجم: 7,۹1 MB
+ نوشته شده در  چهارشنبه دهم تیر ۱۳۸۸ساعت 11:7  توسط   |